Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka rolna Łęg

Łęg, mazowieckie

  • 81 000 zł
  • 1 900 m²
  • 42,63 zł/m²

Zdjęcie

Maciej Adamczyk

Skontaktuj się

Działka rolna Łęg

Łęg, mazowieckie

zaktualizowane:
12 maja 2026

81 000 zł

1 900 m²

42,63 zł/m²

Działka rolna Łęg

Zaktualizowane: 12 maja 2026

81 000 zł 1 900 m² 42,63 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 81 000 zł (42,63 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: rolna, 1 900 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 10m; szerokość: 198m; teren płaski, pusta
  •   dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd, woda w drodze
  • Źródło: biuro nieruchomości: Home Emperor, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: EMP-GS-10536

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.100111, 21.178139

Łęg, gm. Konstancin-Jeziorna
Numer Ewidencyjny 18

Media
Prąd i woda - w odległości 240m

Wymiary
10m x 198m x 10m x 203m

Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod tereny rolne (symbol R4). Brak możliwości zabudowy.

Działka znajduje się w odległości 14,8 km od stacji PKP Piaseczno. (...)

Agent

Maciej Adamczyk

883 106...

883 106 453

883 106 453

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Maciej Adamczyk

883 106...

883 106 453

883 106 453

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Maciej Adamczyk

Zostaw telefon, oddzwonimy